(pusty)

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

 Realizuj zamówienie

 porównaj produkty
794 037 600

Kategorie

Kontakt

Wolności 80
42-242 Rędziny
Sprzedaż: 794 037 600
Biuro Obsługi Klienta: 794 037 600
Serwis: 575 877 677

dotacje , dofinansowania Karcher myjki.eu

 

Jeśli jesteś na tej stronie to znaczy, że podejmujesz jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Założenie własnej firmy to często przełomowy etap w życiu każdego człowieka. Wzięcie losu w swoje ręce to jednocześnie prestiż pracy „u siebie” ale również wiele niepewności, wyrzeczeń i rozczarowań. Warto aby na początku tej drogi pojawił się na Twojej drodze ktoś, kto pokieruje przez gąszcz maszyn i akcesoriów. Ktoś kto wytłumaczy Ci z uśmiechem na twarzy jakie urządzenia będą Ci potrzebne, które niezbędne, a które przy danym profilu działalności okażą się złym wyborem.

 

Jako lider w sprzedaży urządzeń Karcher w Polsce, nasza firma zagwarantuje Ci profesjonalne doradztwo oraz kompleksową realizację Twojego zamówienia. Pomożemy Ci dobrać rozwiązania w zakresie sprzętu, akcesoriów oraz środków chemicznych, uszyte na miarę Twoich potrzeb, gwarantując Ci zakup w najlepszych cenach na rynku!

 

Pamiętaj, nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z doradztwem! Naszym celem jest Twoje zadowolenie, będzie nam niezmiernie miło z Tobą porozmawiać i pomóc Ci w założeniu lub rozwoju Twojej działalności!

Produkty najczęściej wybierane przez firmy:

Dotacje, dofinansowania Karcher myjki.eu Parownica SG 4/4

Parownica SG 4/4

Mobilne urządzenie parowe do szerokiego zakresu prac czyszczących w domach, biurach, sanitariatach czy niewielkich zakładach produkcyjnych. Maszyna charakteryzuje się relatywnie niewielką wagą oraz świetnymi parametrami czyszczącymi. Niewielka ilość elektroniki gwarantuje intuicyjną obsługę nawet przez niedoświadczony personel.

Czytaj więcej
Dotacje, dofinansowania Karcher myjki.eu Parownica SGV 8/5

Parownica SGV 8/5

Duża, wydajna, profesjonalna maszyna parowa. Połączenie parownicy z odkurzaczem pozwala na wyjątkowo efektywne sprzątanie również dużych powierzchni. Możliwość dozowania chemii zwiększa skuteczność działania. Maszyna dedykowana do regularnej, częstej pracy w przemyśle, handlu, żywieniu zbiorowym, restauracjach, szpitalach czy SPA. Czyści silnie zabrudzone powierzchnie i odsysa wodę wraz z rozpuszczonym brudem w jednym przejściu roboczym.

Czytaj więcej
Dotacje, dofinansowania Karcher myjki.eu Myjka HD 5/15 C Plus

Myjka wysokociśnieniowa HD 5/15 C Plus

Profesjonalna myjka ciśnieniowa do lekkich i umiarkowanych zabrudzeń. Maszyna zasilana na 230V pozwala na podłączenie praktycznie w dowolnym miejscu. Duża mobilność w połączeniu z profesjonalną konstrukcją gwarantuje skuteczna pracę u klienta.

Czytaj więcej
Dotacje, dofinansowania Karcher myjki.eu Myjka HD 10/25-4 S

Myjka wysokociśnieniowa HD 10/25-4 S

Wyjątkowo mocna i skuteczna myjka do zastosowań profesjonalnych. Dedykowana do trudnych i uporczywych zabrudzeń. Sprzęt wyjątkowo trwały – silnik wolnoobrotowy pozwala na długotrwałą, codzienną pracę. Regulacja ciśnienia pozwala na mycie również delikatniejszych powierzchni.

Czytaj więcej
Dotacje, dofinansowania Karcher myjki.eu Myjka HDS 5/15 U

Myjka gorącowodna HDS 5/15 U

Urządzenie z grzaniem wody do 80 st czyści kilkukrotnie szybciej i dokładniej w porównaniu ze sprzętem zimnowodnym. Maszyna dedykowana do pracy z tłuszczami, olejami oraz smarami. Idealne rozwiązanie w okresie jesienno – zimowym kiedy niezbędna jest wysoka skuteczność i krótki czas pracy.

Czytaj więcej
Dotacje, dofinansowania Karcher myjki.eu Odkurzacz NT 30/1 Tact

Odkurzacz sucho/mokro NT 30/1 TACT

Mocny i trwały odkurzacz do pracy na sucho i mokro. Idealne rozwiązanie do prac budowlanych, regularnego sprzątania warsztatu czy stanowisk pracy w firmach produkcyjnych. Możliwość zbierania wody, błota czy liści. System automatycznego czyszczenia filtra zapobiega spadkom siły ssania.

Czytaj więcej
Dotacje, dofinansowania Karcher myjki.eu Odkurzacz NT 65/2 Tact²

Odkurzacz NT 65/2 Tact²

Duży, solidny odkurzacz profesjonalny do szerokiego spektrum zastosowań. Polecany wszędzie tam, gdzie potrzebny jest duży zbiornik na zanieczyszczenia. Dwie turbiny gwarantują nieprzerwaną, ponadprzeciętną moc ssania. Idealny do hal magazynowych, budownictwa, przemysłu. System automatycznego czyszczenia filtra do minimum ogranicza potrzebę ingerencji w urządzenie. Odkurzacz może zbierać wodę ,błoto i inne mokre zanieczyszczenia.

Czytaj więcej
Dotacje, dofinansowania Karcher myjki.eu Myjka wysokociśnieniowa HDS 10/20-4M

Myjka wysokociśnieniowa HDS 10/20-4M

Nowoczesne i profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody, które gwarantuje komfort pracy oraz ekstremalnie długą żywotność. Myjka idealnie sprawdza się w każdym zastosowaniu przemysłowym gdzie niezbędna jest niezawodność i dokładność czyszczenia, np. w motoryzacji, rolnictwie, budownictwie czy transporcie.

Czytaj więcej
regulamin sklepu internetowego