Autoryzowany partner:

Karcher HD 13/35-4 (350 bar / 1300 l/h / 60°C) urządzenie ultra wysokociśnieniowe

Indeks:
13671540 | 1.367-154.0
  • Wysyłka do 14 dni
  • Dostawa 0zł
zoom_in
32 999,00 zł (w tym VAT)
26 828,46 zł bez VAT
Raty i leasing Sprawdź szczegóły
Darmowa dostawa od 499,00 zł Sprawdź szczegóły
Kup teraz - zapłać później

Kupisz teraz - płacisz dopiero później – po spokojnym sprawdzeniu produktów w domu i upewnieniu się, że są dla Ciebie odpowiednie, bez blokowania własnych środków. Z PayPo sam wybierasz dogodny termin i sposób spłaty, dostosowany do Twoich potrzeb.

Zamówienie telefoniczne: 794 037 600

Parametry techniczne

  • Długość węża [m]: 10.00
  • Moc urządzenia [W]: 15000.00
  • Ciśnienie [bar]: 350.00
  • Wydajność tłoczenia [l/h]: 1300.000

Opis

HD 13/35-4 jest to wysokociśnieniowe przemysłowe urządzenie zasilane elektrycznie wyposażone w 4-biegunowy silnik asynchroniczny. Myjka ta odporna jest na przeciążenia korbowodowe pompy. Do pracy w trudnych warunkach.

CECHY I ZALETY PRODUKTU

Profesjonalne ultra wysokociśnieniowe urządzenie HD 13/35-4 firmy Karcher: Pompa o wysokiej wydajności

Pompa o wysokiej wydajności
Pompa korbowodowa Kärcher z manometrem i zaworem przeciążeniowym wyróżnia się wysoką wydajnością i wytrzymałością.

Profesjonalne ultra wysokociśnieniowe urządzenie HD 13/35-4 firmy Karcher: Narzędzia pod ręką

Narzędzia pod ręką
Narzędzia przechowywane są w bezpiecznym schowku na urządzeniu, dzięki czemu wszystko jest zawsze pod ręką.

Urządzenie HD 13/35-4 doskonale nadaje się do: czyszczenia fasad, rusztowań, usuwania tynku i zaprawy, mycia maszyn budowlanych i pojazdów, mycia dachów, chodników, usuwania skutków pożarów, usuwania rdzy, czyszczenia instalacji przemysłowych (przenośniki taśmowe, rurociągi), czyszczenia rur oraz usuwania kory z pni.

Wszystkie podzespoły HD 13/35-4 chronione są przez mocną metalową ramę.

Urządzenie to może pracować z wodą podgrzaną do temperatury 60 °C. Urządzenie posiada pompę korbowodową z zaworem przeciążeniowym i manometrem, która wyróżnia się wysoką wydajnością i wytrzymałością.

Maszyna cieszy się świetnymi opiniami wśród klientów.


Profesjonalne ultra wysokociśnieniowe urządzenie HD 13/35-4 firmy Karcher. Prezentowana w pozycji stojącej.

Parametry techniczne

Ciśnienie robocze (bar/MPa) 100 / maks. 350 / 10 / maks. 35
Wydajność tłoczenia (l/h) 500 / 1300
Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C) maks. 60
Moc silnika (kW) 30
Ciężar (kg) 330
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 930 x 800 x 920
  • Wąż wysokociśnieniowy, 10 m
  • Lanca spryskująca ze stali szlachetnej, 700 mm
  • Dysza płaska
  • Zawór bezpieczeństwa
  • Licznik godzin pracy
Na zdjęciu profesjonalne ultra wysokociśnieniowe urządzenie HD 13/35-4 firmy Karcher dopsażone w opcjonalny bęben na wąż wysokociśnieniowy. Podczas mycia ciągnika rolniczego z wyposażeniem.

Opinie

0.0/5
Zaloguj się aby dodać opinię
Zaloguj się

Producent

Producent: Karcher

Nazwa producenta oraz osoba odpowiedzialna w UE:

Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com

32 999,00 zł (z VAT)
26 828,46 zł (bez VAT)

Informacje o bezpieczeństwie TUTAJ.

Loading...