Autoryzowany partner:

Dysza rotacyjna, turbodysza DB 180 do K 7 Karcher

Indeks:
26427290 | 2.642-729.0
  • Wysyłka do 24h
Dysza rotacyjna DB 145 do K 4 - K 5 Karcher zoom_in
239,00 zł (w tym VAT)
194,31 zł bez VAT
Zamów, a otrzymasz w sobotę!
Dostawa od: 9,99 zł DPD Pickup (Żabka, Dino, ABC, Delikatesy Centrum, Shell)
Darmowa dostawa od 499,00 zł Sprawdź szczegóły
Kup teraz - zapłać później

Kupisz teraz - płacisz dopiero później – po spokojnym sprawdzeniu produktów w domu i upewnieniu się, że są dla Ciebie odpowiednie, bez blokowania własnych środków. Z PayPo sam wybierasz dogodny termin i sposób spłaty, dostosowany do Twoich potrzeb.

Zamówienie telefoniczne: 794 037 600

Opis

Dysza rotacyjna do domowych urządzeń wysokociśnieniowych z serii K7.

 

Wytwarza obracający się strumień punktowy, posiadający dużą siłę odspajania brudu (porównywalną ze strumieniem punktowym), a jednocześnie charakteryzuje się znacznie większą wydajnością powierzchniową.

Dysza posiada złącze bagnetowe, zgodne z domowymi pistoletami Karcher. Dyszy nie powinno używać się do czyszczenia delikatnych powierzchni.

Korzystając z dyszy bez problemu możemy czyścić pojazdy, mury, usuwać osady atmosferyczne, mchy i porosty czy inny oporny brud.

Do pistoletów wyprodukowanych przed 2010 rokiem (pistolet M, 96, 97) jest wymagany Adapter M (2.643-950.0).

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat tej dyszy.

 

Parametry techniczne

Ciężar (kg) 0,2
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 450 x 41 x 41

Pasujące urządzenia:



Przykład zastosowania dyszy

Czyszczenie schodów z wykorzystaniem dyszy

Producent

Producent: Karcher

Nazwa producenta oraz osoba odpowiedzialna w UE:

Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com

239,00 zł (z VAT)
194,31 zł (bez VAT)
Loading...